Ruukki

Ruukki

základní panely pro stěny a střechy

Sendvičové panely se používají na fasády, střechy, příhradové konstrukce, mezistěny a stropy. Jsou vhodné také pro použití v konstrukcích pro potravinářský průmysl a pro náročné aplikace v čistých provozech. Sendvičový panel je nákladově efektivní, prefabrikovaný prvek, který má dvě vrstvy ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou s vnitřním izolačním jádrem mezi nimi. Izolační jádro může tvořit minerální vlna, nebo polyisokyanurát.

Ruukki nabídka sendvičových panelů byla změněna za účelem splnění požadavků novelizované normy EN 14509. Změny se týkají sendvičových panelů s PU (polyuretanovým) jádrem, které budou nyní nahrazeny sendvičovými panely E-PIR s jádrem z polyizokyanurátu. Pro náročnější aplikace nabízíme sendvičové panely X-PIR s jádrem z polyizokyanurátu a minerální vlny (MW).

energy panely s vysokou vzduchotěsností

Do této kategorie patří energetické sendvičové panely ENERGY - Plus a Premium řešení pro vzduchotěsné opláštění panelu:

  • PREMIUM únik vzduchu n50 ≤ 0.6 1/h
  • PLUS únik vzduchu n50 ≤ 0.9 1/h

Základní úroveň úniku vzduchu je n50 = 1,3 1/h. Této úrovně můžete dosáhnout použitím klasických Ruukki panelů pro vnější stěny, které jsou v souladu s finskou normou RT 80-10974. Nové energetické sendvičové panely Ruukki dosahují prvotřídní těsnosti spojů a podléhají ještě přísnější výrobní kontrole s cílem zabezpečit vyšší vzduchotěsnost až po standardy pasivních domů. Ušetřit tak můžete až 30% provozních nákladů.

panely pro zemědělské budovy

Panel Ruukki AgriPro je optimalizovaný nový optimalizovaný PIR panel pro zdi a střechy, který představuje ideální řešení pro zemědělské budovy a využití menších hal pro nejrůznější účely, například skladování. Tento panel je dokonalým řešením v případě, kdy klientovi záleží především na funkčnosti a snadné údržbě. Pro zemědělské budovy jsme navrhli speciální povrchovou úpravu Ruukki Csafe™ nabízející lepší odolnost proti poškrábání, lepší odolnost proti korozi, lepší odolnost proti nečistotám, lepší odolnost proti UV záření, lepší chemickou odolnost proti čpavku a hydroxidu sodnému.

panely pro chladírenské sklady

Náš systém panelů pro chladírenské sklady má velmi nízké hodnoty U a vysoký stupeň vzduchotěsnosti. Máme různé tloušťky panelů, které vyhovují různým typům chladíren, stejně tak jako povrchové úpravy pro vyšší úroveň hygieny.

Ikona trh

Od roku 1992 
na trhu

Ikona haly

Spolupracujeme s
Trimo, Kingspan, Ruukki

Ikona realizace

100% dodržení
realizačních termínů

Máte zájem o naše služby? Napište nám.