Trimo

Trimo

TRIMO

Sendvičové ohnivzdorné panely dynamických tvarů dávají opláštění budov úplně novou perspektivu. Stejně tak kvalita materiálů je neopomenutelnými prvky moderní a atraktivní fasády. S neobyčejnými technickými parametry a perfektním vzhledem se fasádní systémy Trimo ze sendvičových panelů jednoduše přizpůsobí Vaší představě.

Qbiss One

Je vysoce estetické řešení pro fasádní systém z ohnivzdorných a zateplovacích sendvičových elementů s výplní z minerální vaty, který nabízí správnou alternativu ke konvenčním provětrávaným fasádám s mnoha integrovanými benefit bez estetických či technických kompromisů. Tento samonosný izolační a zateplovací požárně odolný fasádní systém v sobě kombinuje technický minimalismus s čistotou architektonického výrazu, zároveň prezentuje kompletní technické řešení. Vyznačuje se opticky hladkým povrchem, unikátními zaoblenými rohy v nárožích jednotlivých element bez dodatečných řezů a ohybů, stínovými sparami, širokou škálou barevných provedení a různými způsoby kotvení.

Izolované fasádní systémy Trimoterm

Jsou sedvičové protipožární panely. Vhodné jsou pro většinu moderních architektonických návrhů obchodních, nákupních, sportovních nebo průmyslových budov. Tento fasádní systém Trimoterm oživí budovy díky moderní estetice a nejlepším technickým parametrům fasádních panelů. Díky vysoké ohnivzdornosti, výborným tepelným a zvukovým izolacím i excelentním hygienickým vlastnostem mohou být sendvičové izolační panely Trimoterm s minerální výplní použity i v tom nejnáročnějším prostředí, třeba při výrobě potravin nebo ve farmaceutickém průmyslu.

Design ArtMe

Je ojedinělý, odlišný i estetický a designový. Tato novinka je jedinečnou kombinací všech vlastností a nabízí architektům a designerům možnost využití rozmanitých vzorů k vytvoření unikátních typů fasád ze sendvičových minerálních panelů. Moderní technologie modelování povrchu sendvičových panelů umožňuje vytvořit vlastní návrh vzoru fasády nebo si můžete vybrat z nabízených vzorů – Puzzle, Linie a Bubliny.

Dělící zdi a stropy ze sendvičových panelů s výplní z minerální vaty

Jsou vhodné pro stavbu klasických dělících zdí, ohnivzdorných dělících zdí a dělících zdí v laboratořích. Také se používají pro klasické stropy, ohnivzdorné stropy a stropy v laboratořích i pro stropy Hi-BOND při patrové výstavbě. 

Ohnivzdorné panely Trimo

Ohnivzdorné dělící zdi s minerální výplní mají výborné ohnivzdorné vlastnosti. Systém ohnivzdorných dělících zdí se skládá z instalace dělící zdi na betonovou konstrukci, instalace ohnivzdorných dveří, nehořlavých otvorů o rozměrech maximálně 200x200mm a instalačních průlomů. Základem stropních systémů jsou sendvičové panely Trimoterm s minerální vatou se standardní šířkou modulu 1000 mm nebo 1200 mm. Panely jsou připevněny v určených vzdálenostech k podpěrám pomocí speciálního systému. Prefabrikovaný konstrukční systém s ohnivzdornými izolačními panely zajišťuje vysokou protipožární ochranu a výborné tepelné a zvukové izolační vlastnosti panelů.

Neizolační fasádní systémy Trimoval

Je řada produktů vhodná pro stavbu střech, například průmyslových zařízení, skladů a baldachýnů, kde není potřeba tepelná izolace.

Akustické sendvičové panely Trimoterm

S minerální výplní slouží jako výborná ochrana proti hluku a přispívají k příjemnému prostředí. Mimo standardních vlastností panelů Trimoterm FTV mají akustické panely také výbornou schopnost pohlcovat zvuky. Jednostranná perforovaná struktura umožňuje pohltit zvuk DLα = 8dB a zvukově izolovat 34 dB na jeden panel.

Ikona trh

Od roku 1992 
na trhu

Ikona haly

Spolupracujeme s
Trimo, Kingspan, Ruukki

Ikona realizace

100% dodržení
realizačních termínů

Máte zájem o naše služby? Napište nám.